sobota 3. decembra 2011

Cenník svadobných fotení 2017Aktuálne mám v tieto základné balíky:1.balík zahŕňa:
foto príprav (od 9:00), odobierky, obradu, štylizovaných portrétov, hostiny
(K dispozícii som počas celého svadobného dňa - max. do 21:00 hod).
Klient dostáva 150 ks vyretušovaných fotografií vytlačených a zaradených v albume, fotografie v digitálnej podobe na DVD - minimálne najlepších 400 záberov.
Cena 520,-Eur

2.balík zahŕňa:
foto príprav (od 9:00), odobierky, obradu, štylizovaných portrétov, hostiny, čepčenia, krájania torty, únosu nevesty a pod. (K dispozícii som počas celého svadobného dňa - max. do 1:00 hod po polnoci). Klient dostáva 200 ks vyretušovaných fotografií vytlačených a zaradených v albume, a tiež fotografie v digitálnej podobe na DVD - minimálne najlepších 600 záberov.
Cena 650,-Eur


Po vzájomnej dohode je možné fotografovať aj dlhšie ako je uvedené v posledných dvoch balíkoch, za doplatok 50,- Eur za každú započatú hodinu. Ceny ponukových balíkov sú orientačné, je možné ich po dohode upraviť podľa požiadaviek klienta rovnako ako aj rozsah fotoprác.

Ak by ste mali záujem o inak zostavený balík, dohoda je samozrejme možná. Tlač fotografií a albumy sú započítané v cene príslušného balíka. Doplatok za dopravu si účtujem po dohode, len ak je svadba mimo Nitry (Mimo dosahu MHD).  Dodacia doba je 2 až 4 týždne.

Svadby fotím reportážnym spôsobom, tak ako môžete vidieť na webe. Preto sú aj moje ponukové balíky zostavené tak, aby bolo možné zachytiť zaujímavý dej a akciu na svadbe.

Ak sa rozhodnete využiť moje služby, termín budete mať rezervovaný až po uhradení zálohy. Pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na peniakfoto@gmail.com.

Ďalšie informácie nájdete aj na: www.jozefpeniak.sk

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára